13. Dnevi evropskega prava

13. Dnevi evropskega prava bodo potekali na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani kot celodnevni dogodek, ki se bo odvijal v četrtek, 19. novembra 2015, v modri predavalnici.

Posvečen bo naslednjim tematskim sklopom, ki so trenutno aktualni tako v Evropski uniji kot v Sloveniji: prvič, problematiki prava beguncev EU, drugič, reševanju investicijskih sporov v trgovinskih in investicijskih sporazumih Evropske Unije s tretjimi državami, in tretjič, zadevam iz Slovenije pred Evropskim sodiščem za človekove pravice, o čemer bo potekala razprava na okrogli mizi.

Konferenca bo brezplačna, tako da se je bo lahko udeležilo kar največje število udeležencev. Vseeno pa vas prosimo, da zaradi lažje izvedbe dogodka pošljete elektronsko pošto, da se nameravate dogodka udeležiti, na elektronski naslov: dnevi2015@gmail.com.

Jezika konference sta slovenščina in angleščina. Program se nahaja v pripeti datoteki.

Vabljeni!

Datoteke