17. Dnevi evropskega prava

Tudi letos bodo potekali tradicionalni že 17. Dnevi evropskega prava. Letošnja konferenca bo enodnevna in bo potekala dne 15. novembra 2019 v Sivi predavalnici Pravne fakultete Univerze v Ljubljani.

Posvečeni bodo temam, ki so trenutno aktualne tako v Evropski uniji kot v Sloveniji: aktualna vprašanja sodne prakse Sodišča EU, aktualne teme EU in vprašanja ustanovitve pokrajin, o čemer bo ob zaključku konference potekala okrogla miza.

Ker želimo udeležbo na dogodku približati čim večjemu številu udeležencev, bo udeležba na letošnjem dogodku brezplačna.

Vseeno pa vas prosimo, da zaradi lažje izvedbe dogodka pošljete sporočilo, da se nameravate dogodka udeležiti, na elektronski naslov dnevi2019@gmail.com. Prosimo vas tudi, da v njem navedete ime, priimek, telefon in, če ste zaposleni, tudi institucijo, za katero delate.

Podroben program si lahko preberete v priloženi datoteki.

Vljudno vabljeni!

Datoteke