Izbor 10 najvplivnejših pravnikov 2008 - glasovanje

Napočil je zaključni del izbora in že je znanih dvajset kandidatk in kandidatov, ki se potegujejo za uvrstitev med 10 najvplivnejših slovenskih pravnikov 2008.

Po abecednem vrstnem redu so to: Barbara Brezigar, Miro Cerar, Aleksander Čeferin, Šime Ivanjko, Rajko Knez, Marijan Kocbek, Katarina Kresal, Franci Matoz, Vlasta Nussdorfer, Marko Pavliha, Nataša Pirc Musar, Jernej Potočar, Janja Roblek, Miro Senica, Jani Soršak, Lucija Šikovec Ušaj, Igor Šoltes, Lovro Šturm, Danilo Türk in Gregor Virant.

Izbor vsekakor ne sme vas in naj postane odsev tudi vaših pogledov na slovensko pravno stroko. Podprite svojega kandidata, dopišete pa lahko tudi vprašanje zanj, ki mu ga bomo zastavili na vsakoletni okrogli mizi , obenem pa lahko preverite tudi trenutne rezultate.  GLASOVANJE JE MOGOČE DO 26. NOVEMBRA!