Mednarodna konferenca: »Constitutional (A)symmetry Between Social Rights and Economic Freedoms in the EU: Which Way Forward?«

V petek, dne 16. 11. 2018, bo na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani potekala enodnevna mednarodna konferenca, ki je organizirana leto dni po razglasitvi Evropskega stebra socialnih pravic (angl. European Pillar of Social Rights).

V luči prve obletnice razglasitve dokumenta, ki mu nekateri pripisujejo moč spremeniti podobo (neobstoječega?) socialnega modela EU, bodo v prvi vrsti mlajši govorci, ki prihajajo z različnih priznanih domačih in tujih institucij, v svojih prispevkih obravnavali predvsem aktualna vprašanja delovnega prava in prava socialne varnosti, protidiskriminacijskega prava in prava EU.

Program konference najdete v pripeti datoteki, morebitne dodatne infromacije pa na e-naslovu: luka.misic@pf.uni-lj.si

Datoteke