Novi doktorji/doktorice znanosti s PF

Na promociji doktoric in doktorjev znanosti na Univerzi v Ljubljani, 21. januarja 2020 je prorektorica Univerze v Ljubljani prof. dr. Tanja Dmitrović  promovirala pet doktorandov Pravne fakultete Univerze v Ljubljani:

1. Vedran Ceranić
naslov dr. disertacije: Vloga Evropskega sodišča za človekove pravice pri izgradnji partikularnega ustavnega prava
mentor: prof. dr. Saša Zagorc

2. Luka Mišič
naslov dr. disertacije: Socialna pravičnost kot vprašanje upravičenosti redistribucije v sistemu socialnih zavarovanj
mentor: prof. dr. Grega Strban

3. Sara Remškar Rejc

naslov dr. disertacije: Oglaševanje zdravil: med omejevanjem in svobodo oglaševanja
mentor: izr. prof. dr.  Mitja Kovač somentor: prof. dr. Peter Grilc

4. Barbara Tekavec
naslov dr. disertacije: Ustavne spremembe v Bosni in Hercegovini v luči prizadevanj za vstop v Evropsko unijo
mentor: prof. dr. Saša Zagorc

5. Urban Vrtačnik
naslov dr. disertacije: Pravni vidiki biomedicinske pomoči pri spočetju
mentor: prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic

Iskrene čestitke!

Na fotografiji je prva z leve prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic, drugi z leve je dr. Urban Vrtačnik,  tretja z leve je dr. Sara Remškar Rejc, sedmi z leve je izr. prof. dr. Mitja Kovač, osmi z desne je dekan Pravne fakultete, prof. dr. Grega Strban, šesta z desne je dr. Barbara Tekavec, tretji z desne je dr. Luka Mišič in prvi z desne dr. Vedran Ceranić.

FOTO: Foto studio Nora, d. o. o.