Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani sklenila sporazum o sodelovanju s Pravno fakulteto Državne univerze v Erevanu

Pravna fakulteta v Ljubljani in Pravna fakulteta Državne univerze v Erevanu (Armenija) sta sklenili memorandum, ki bo obe instituciji spodbujal k aktivnejšemu mednarodnemu sodelovanju, predvsem na področju raziskovalnega dela, organizacije simpozijev, konferenc in seminarjev pa tudi izmenjav študentov in zaposlenih. Dekan erevanske pravne fakultete prof. dr. Gagik S. Ghazinjan je memorandum podpisal ob prisotnosti naših profesorjev, prof. dr. Janeza Kranjca, prof. dr. Vida Jakulina in prof. dr. Damjana Korošca, ki so se v začetku maja mudili na delovnem obisku v Erevanu.

Pravna fakulteta Državne univerze v Erevanu velja za najstarejšo in najuglednejšo izobraževalno institucijo na področju pravnih študij v Armeniji.

Celoten seznam sporazumov o mednarodnem sodelovanju naše fakultete s tujimi institucijami (gre za sporazume izven programa Erasmus) najdete TUKAJ.

Dekan Pravne fakultete v Yerevanu prof. dr. Gagik S. Ghazinjan in prof. dr. Janez Kranjc.

(Foto: prof. dr. Vid Jakulin)