Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Francoskim kulturnim inštitutom Charles Nodier iz Ljubljane in Univerzo v Poitiersu vabi na dvanajsto poletno šolo z naslovom: « DROIT DES IMMUNITES, PERSPECTIVES PUBLIQUES ET PRIVEES »

Poletno šolo bosta vodila profesorja Pravne fakultete Univerze v Poitiersu (Francija)

Jean-Paul PANCRACIO in
Pascal BEAUVAIS.

Šola bo potekala v francoskem jeziku v dneh

od ponedeljka 5. do vključno petka 9. julija 2010

na Pravni fakulteti v Ljubljani, Poljanski nasip 2,

vsak dan od 8.30 do 13.30.

Poletna šola, ki bo obravnavala različne vidike vprašanja imunitete, je namenjena pravnikom in tudi nepravnikom, ki se pri svojem delu srečujejo s pravom Evropske Unije oziroma francoskim pravnim izrazjem, kot tudi študentom do- in podiplomskega študija pravnih fakultet, ki se želijo izpopolniti v francoski pravni terminologiji in seznaniti s francosko pravno mislijo in pravom.

Udeležba in uspešno opravljen zaključni izpit se v okviru podiplomskega študija na Pravni fakulteti v Ljubljani vrednotita z 8 kreditnimi točkami.

Cena poletne šole je 80 Evrov (vključno z DDV). Šolnino je treba poravnati pred začetkom poletne šole.

Interesente prosimo, da čim prej pošljejo svojo pisno prijavo na naslov:
Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani
Poljanski nasip 2
1000 Ljubljana,

Faks: 01 420 31 15,

oziroma na elektronski naslov  pf-dekanat@pf.uni-lj.si.

Na poletno šolo se je mogoče prijaviti do srede, 30. junija 2010 ob 12h.

Kontaktni osebi :
gospa Alenka Eržen (tel.: 01 420 31 12, pf-dekanat@pf.uni-lj.si
prof. dr. Janez Kranjc (janez.kranjc@pf.uni-lj.si).