Pravno fakulteto obiskala delegacija iz Kirgizije

V torek, 13. oktobra 2015, je Pravno fakulteto obiskala delegacija iz Kirgizije, ki so jo sestavljali predstavniki kirgizijskega pravosodnega ministrstva, sodišč, odvetništva in akademiki. Na srečanju, katerega osrednja tema je bila izmenjava izkušenj in stališč o organiziranosti in pravni ureditvi brezplačne pravne pomoči, je goste uvodoma pozdravilo vodstvo fakultete, delovna plat srečanja pa se je nadaljevala ob prisotnosti doc. dr. Jerce Kramberger Škerl s Katedre za civilno pravo in doc. dr. Primoža Gorkiča s Katedre za kazensko pravo. Gostovanje kirgizijske delegacije je potekalo v sklopu njihovega večdnevnega študijskega obiska po različnih institucijah v Sloveniji in na Hrvaškem; študijski obisk je sicer del EU projekta »Promotion of the Rule of the Kyrgyz Republic«.