Pravo pred izzivi digitalne revolucije

Inštitut za kriminologijo pri Pravni fakulteti v Ljubljani in Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani študente vabita na jesensko šolo »Pravo pred izzivi digitalne (r)evolucije«, ki bo potekala enkrat tedensko v oktobru, novembru in decembru preko spletne aplikacije Zoom. Na jesensko šolo se lahko prijavijo študentje vseh pravnih fakultet na vseh treh stopnjah bolonjskega študija, udeležba pa je brezplačna.

Jesensko šolo bo otvorila okrogla miza o aplikacijah za sledenje stikom okuženih s covid-19, ki bo potekala v četrtek, 8. 10. 2020, ob 17. uri v rdeči predavalnici Pravne fakultete v Ljubljani s sočasnim spletnim prenosom. Okrogla miza je odprtega tipa, potrebna pa je predhodna prijava preko spletnega obrazca.

Več informacij o jesenski šoli in okrogli mizi je dostopnih na Facebook strani dogodka: https://www.facebook.com/events/3085323814922247/.

Vljudno vabljeni!

Lep pozdrav.