Predavanje: dr. Virginia Q. Tilley: Kršitve mednarodnega prava: primer Palestine

Katedra za mednarodno pravo vljudno vabi na predavanje profesorice dr. Virginie Q. Tilley z naslovom Kršitve mednarodnega prava: primer Palestine (Violations of international law: the case of Palestine) v torek, 12. marca 2019 ob 16. uri, v senatni sobi Pravne fakultete Univerze v Ljubljani.

Profesorica dr. Virginia Q. Tilley je profesorica politologije na Southern Illinois University v ZDA in soavtorica poročila »Israeli Practices towards the Palestinian People and the Question of Apartheid«, ki ga je pripravila skupaj s profesorjem Richardom Falkom, lanskoletnim gostom Mednarodnega foruma Pravne fakultete.

Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku. Predavateljica bo odgovarjala na vprašanja publike neposredno po predavanju.

Datoteke