Predavanje profesorice Nancy Boswell, American University Washington College, z naslovom What can I as an individual do to stop corruption?

Mednarodni forum Pravne fakultete Univerze v Ljubljani  vljudno vabi na predavanje z naslovom  What can I as an individual do to stop corruption?, ki ga bo imela  Nancy BOSWELL  (Adjunct professor and Director of the US and International Anti-Corruption Law Certificate Program, American University Washington College of Law, bivša predsednica Transparency International USA itd.) v četrtek, 20. aprila 2017 ob 17. uri  v senatni sobi Pravne fakultete UL, Poljanski nasip 2.

Po predavanju, ki bo v angleščini, bo predavateljica odgovarjala na morebitna vprašanja poslušalcev.

Vljudno vabljeni!

Janez Kranjc