Predstavitev ŠTUDENTSKIH TEKMOVANJ (mednarodnih in domačega Pitamičevega) »MOOT COURTS«

Ta četrtek, tj. 10. maja ob 11.30 bo v zlati predavalnici potekala velika predstavitev vseh skupin naše fakultete,ki so se letos udeležile različnih mednarodnih tekmovanj v poznavanju prava  (Jessup – mednarodno javno pravo, William Vis – tekmovanje iz gospodarske arbitraže, Rene Cassin – pravo človekovih pravic (Strassburg), Regionalno tekmovanje iz prava človekovih pravic (Beograd), CEELMC – pravo EU, Mediacija s področja gospodarskega prava, IHL – humanitarno pravo).

Skupine in njihovi mentorji bodo predstavili način dela, izkušnje in vtise iz samih tekmovanj, možna pa bo tudi preliminarna prijava za tekmovanja prihodnje leto.

Poleg mednarodnih tekmovanj bodo organizatorji predstavili tudi vseslovensko Pitamičevo tekmovanje.

Vljudno vabljeni v čim večjem številu!

Katja Škrubej,
Predsednica fakultetne Komisije za tekmovanja