Predstavitev univerzitetnega dodiplomskega študijskega programa PRAVO na INFORMATIVNIH DNEVIH

Na informativnih dnevih, ki sta potekala v petek 10. in v soboto 11. februarja 2012 je  fakulteto obiskalo 880 dijakinj in dijakov, ki se zanimajo za študij Prava.

Na  predstavitvah so dekan prof. dr. Peter Grilc, prodekan prof. dr. Grega Strban, referenti iz dodiplomskega referata  in predstavniki študentov predstavili dodiplomski študijski program, potek študija in ob študijsko življenje na fakulteti ter različne možnosti zaposlitve naših diplomantov.
Pravna fakulteta sodeluje s številnimi tujimi univerzami in študentom omogoča bogat izbor študijskih izmenjav v času študija za katere se iz leta v leto odloča večje število študentov. Povezanost fakultete v mednarodni prostor se izkazuje z uspehi naših študentov na mednarodnih študentskih tekmovanjih v Evropi in po svetu.

Prikaz predstavitve na informativnih dnevih.

Letos je Pravna fakulteta razpisala 320 mest na rednem in 160 na izrednem dodiplomskem študiju.

Prva prijava za vpis je možna do 5. marca 2012! Lahko oddate pisno prijavo (klasično - obrazec DZS 1,71/4 "Prva prijava za vpis") ali elektronsko prijavo. Vse informacije na spletni strani Univerze v Ljubljani.
Datoteke
acrobatInformativni dan 2012 (1,220.91 KB)