Prvi prijavni rok do 9. 6. 2020 – Vabilo k oddaji prijave za vpis v univerzitetni študijski program Pravo 1. stopnje za študijsko leto 2020/2021

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča vse zainteresirane kandidate, da je za študijsko leto 2020/2021, na prvostopenjskem univerzitetnem študijskem programu Pravo, razpisala:

redni študij:

•             200 vpisnih mest za državljane Republike Slovenije in državljane članic EU,

•             10 vpisnih mest za Slovence brez slovenskega državljanstva in za tuje državljane iz držav nečlanic EU,

•             10 vpisnih mest za vzporedni študij in diplomante.

izredni študij:

•             100 vpisnih mest za državljane Republike Slovenije in državljane članic EU ter

•             10 vpisnih mest za Slovence brez slovenskega državljanstva in za tuje državljane iz držav nečlanic EU.

Prvi prijavni rok za slovenske državljane in državljane članic EU traja od 12. februarja do 18. marca 2020.
ROK ODDAJE PRVE PRIJAVE JE PODALJŠAN DO 9. JUNIJA 2020!

Drugi prijavni rok (prijava bo mogoča le na vpisna mesta za izredni študij) traja od 20. do 28. avgusta 2020.

Prijava za vzporedni študij in diplomante traja od 1. do 17. septrembra 2020.

NAČIN ODDAJE PRIJAVE
Prijavo za vpis kandidat odda preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ: https://portal.evs.gov.si/prijava/.

IZBIRNI POSTOPEK IN VPIS
Izbirni postopek bo končan do 24. julija 2020. Vsak kandidat bo prejel sklep o rezultatu izbirnega postopka.

Pravna fakulteta bo kandidate sprejete po prvem prijavnem roku povabila na vpis enkrat v prvi polovici avgusta. Točen datum bo objavljen pred počitnicami.

DODATNE INFORMACIJE
Celotno besedilo razpisa za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v letu 2020/21 je na voljo na spletnih straneh portala eVŠ.

Navodila za izpolnjevanje prijave na portalu eVŠ so na voljo tukaj.

Kandidati, ki jih podrobneje zanima, kako poteka izredni študij na študijskem programu Pravo 1. stopnje, lahko vse potrebne informacije najdejo na fakultetnih spletnih straneh oziroma v referatu za študentske zadeve.