Štirinajsta poletna šola francoskega in evropskega prava z naslovom "LIBERTES ET RESPONSABILITE : EVOLUTIONS RECENTESEN DROIT FRANÇAIS ET DE L'UNION EUROPEENNE" na Pravni fakulteti v Ljubljani

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Francoskim kulturnim inštitutom Charles Nodier iz Ljubljane in Univerzo v Poitiersu vljudno vabi na štirinajsto poletno šolo francoskega in evropskega prava z naslovom "LIBERTES ET RESPONSABILITE : EVOLUTIONS RECENTES EN DROIT FRANÇAIS ET DE L'UNION EUROPEENNE"
Poletno šolo bosta vodili profesorici Pravne fakultete Univerze v Poitiersu (Francija) Hélène BOUCARD in Monique DOREAU-TRANQUARD
Šola bo potekala v francoskem jeziku v dneh od ponedeljka 9. do vključno petka 13. julija 2012 na Pravni fakulteti v Ljubljani, Poljanski nasip 2, vsak dan od 8.30 do 13.30

Poletna šola bo obravnavala različne vidike razmerja med svobodo in odgovornostjo. Poleg načelnih vprašanj v zvezi z odgovornostjo bodo predmet obravnave tudi konkretne ureditve odgovornosti v francoskem in evropskem pravu, s posebnim ozirom na pogodbeno odgovornost v civilnem pravu in finančno odgovornost proračunskih uporabnikov.

Cena poletne šole je 100 EUR (vključno z DDV). Šolnino je treba poravnati takoj po začetku poletne šole na podlagi prejetega računa.
Interesente prosimo, da čim prej pošljejo svojo pisno prijavo na naslov:
Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani, Poljanski nasip 2, 1000 Ljubljana. Faks: 01 420 31 15, oziroma na elektronski naslov alenka.erzen@pf.uni-lj.si . Prijavnica se nahaja v pripeti datoteki.

Kontaktni osebi:
gospa Alenka Eržen