Vabilo za sodelovanje na Evropskem tekmovanju iz prava človekovih pravic (Concours Européen des Droits de l'Homme René Cassin)

Vse, ki bi v študijskem letu 2010/11 želeli tekmovati na Evropskem tekmovanju iz prava človekovih pravic (www.concourscassin.eu), vabimo, da se nam pridružite!

Pogoji za sodelovanje so naslednji:

• da ste študent(ka) 4. letnika ali absolvent(ka) PF v Ljubljani (izjemoma tudi študenti(ke) 3. letnika),
  • da vas zanima pravo človekovih pravic,
  • da čim bolje obvladate francoski jezik
  • da boste lahko tekmovanju posvetili veliko časa v obdobju od oktobra 2010 do aprila 2011,
  • da ste samoiniciativni in pripravljeni tako na samostojno kot na skupinsko delo.

Če vas sodelovanje na tem tekmovanju zanima, vas prosimo, da čim prej pošljete informativno prijavo na e-mail naslov jerca.kramberger@pf.uni-lj.si , kamor lahko pišete tudi za dodatne informacije.

Vabimo vas tudi k ogledu spletne strani, namenjene tekmovanju René Cassin na spletni strani PF – Mednarodni program – Mednarodna študentska tekmovanja – Concours européen des droits de l'homme René Cassin.

Mentorica: as. dr. Jerca Kramberger Škerl, LLM

Vodji ekipe 2010/11: Rok Potrč, Ruti Rous