Vabljeni na predavanje v organizaciji Društva mediatorjev Slovenije. Predaval bo gospod Dag Hareide, direktor Nansen Academy na Norveškem.

Spoštovani člani Društva mediatorjev Slovenije, študentje in vsi, ki vas zanima mirno reševanje sporov!

Dne 5.11.2008 bo v organizaciji Društva mediatorjev Slovenije od 16. do 18. ure v zlati predavalnici Pravne fakultete v Ljubljani predaval gospod DAG HAREIDE.Gre za direktorja Nansen Academy in Norway in dosedanjega presednika Nordic Forum of Mediation, koordinatorja UN za boj proti lakoti v Etijopiji, predsedujočega največji organizaciji za zaščiti okolja na Norveškem, velikega raziskovalca na področju urejevanja konfliktov in ne nazadnje velikega prijatelja in idejnega soustanovitelja Seemf (The South Eastern European Mediation Forum).

Predaval bo dve uri na temi:

1. Dialog in mediacija in
2. Etnični in drugi konflikti in rekonciliacija.

Predavanje bo v angleščini, vstopnine ni.

Predsednica Društva mediatorjev Slovenije

Gordana Ristinv