Znanstvena konferenca o konkurenčnem pravu

Inštitut za primerjalno pravo pri Pravni fakulteti v Ljubljani (IPP) v sodelovanju z Ministrstvom za pravosodje in ob sofinanciranju Evropske komisije 23. in 24. junija v prostorih Pravne fakultete v Ljubljani organizira znanstveno konferenco o antitrustu, ki je namenjena zlasti sodnikom in strokovnim sodelavcem, odprta pa je tudi drugim pravnikom, ki pri svojem delu lahko naletijo na uporabo skupnostnega ali slovenskega konkurenčnega prava. Program konference je objavljen na spletni strani IPP (www.ipp-pf.si).

Na konferenco vljudno vabimo tudi študente Pravne fakultete v Ljubljani, ki jih zanima antitrust. Udeležba je mogoča brez plačila kotizacije, vendar ob predhodni prijavi, ker je število udeležencev omejeno. Prijave študentov Pravne fakultete v Ljubljani sprejemamo po elektronski pošti na naslov ipp.pf@pf.uni-lj.si, najkasneje do 21. junija 2009 oziroma do zasedbe prostih mest.