Simpozij ob 200-letnici ODZ

Ob dvestoletnici Občega državljanskega zakonika (ODZ) je Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani organizirala znanstveni simpozij, ki je potekal 19. in 20. januarja 2012 v zlati predavalnici Pravne fakultete. Program in izvlečki referatov so objavljeni v pripetih dokumentih.

Veseli nas, da se je na naše vabilo odzvalo veliko priznanih domačih in tujih referentov ter slušateljev. Vsem predavateljem in udeležencem se za to zahvaljujemo in upamo na nadaljnje uspešno sodelovanje.

Ob priliki simpozija je bila v avli fakultete v sodelovanju s fakultetno knjižnico ter Centralno pravosodno knjižnico odprta tudi razstava knjig z / o ODZ, ki bo trajala nekaj mesecev.

Vljudno vabljeni k ogledu knjig na razstavi in v naši knjižnici!

Organizacijo je poleg Pravne fakultete omogočilo več več donatorjev in sponzorjev, med njimi:

Odvetniška pisarna Miro Senica in odvetniki, d.o.o.

Medijska sponzorja: