Vabilo na spletno delavnico "Izzivi pri izvajanju študija na daljavo"

V Društvu študentov invalidov Slovenije smo sredini novembra 2020 pričeli z izvajanjem projekta PRAVA SMER, s katerim želimo pomagati zaposlenim v visokem šolstvu in študentom s posebnimi potrebami, da bo študij na daljavo prijazen in čim bolj učinkovit za vse sodelujoče. Projekt je podprt s sredstvi Programa ACF v Sloveniji (2014 – 2021).

Kot del projekta smo si zamislili tudi izvedbo spletnih delavnic, ki bodo vsem zainteresiranim omogočile poglobljeno obravnavo problematike na področju izvajanja študija na daljavo. Prav tako želimo z izvedbo omenjenih dogodkov omogočiti izmenjavo medsebojnih izkušenj in okrepiti sodelovanje med zaposlenimi iz različnih visokošolskih institucij.

Na dogodek se prijavite s spletno prijavnico "Izzivi pri izvajanju študija na daljavo". Rok za prijavo je sreda, 10. 2. 2021.

Vabljeni k prijavi in sodelovanju na delavnici.

Dodatne informacije:

Nina Knaus, strokovna sodelavka