Zaposlitev študenta/študentke za delo poslovnega asistenta

TOYOTA ADRIA, d.o.o., je mednarodno podjetje s področja avtomobilizma in široko razvejano distribucijsko mrežo v Sloveniji, na Hrvaškem, v Srbiji, Črni gori in BiH. V Sloveniji v svojo ambiciozno ekipo vabimo:

»ŠTUDENTA/ŠTUDENTKO ZA DELO POSLOVNEGA ASISTENTA« (m/ž)

Delovne naloge bodo vezane na delo v recepciji in bodo obsegale:
-          spremljanje, vodenje in pravilno hranjenje prejetih ter odhodnih dokumentov podjetja,

-          vključenost v administracijo in vodenje statutarnih dokumentov podjetja,

-          splošna kadrovska, administrativna in organizacijska dela,

-          delo z računalniškim programom Navision,

-          sprejem strank in poslovnih partnerjev ter

-          sprejem in posredovanje telefonskih klicev.

Pričakujemo:
-          odlično znanje angleškega jezika,
-          zaželeno znanje srbo-hrvaškega jezika,
-          dobro znanje MS Office 2013 (predvsem Word in Excel),
-          odlične komunikacijske, koordinacijske in organizacijske sposobnosti,
-          urejenost, prijaznost in organiziranost.

Prednost bodo imeli kandidati, ki so se že preizkusili na podobnih področjih, saj ponujamo možnost kasnejše zaposlitve.
Vse zainteresirane kandidate(ke) vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku. Prijave pričakujemo do vključno 2.12.2016 na elektronski naslov: kadri@toyota.si.