Prošnja za sodelovanje v raziskovalnem projektu INTEGRITY

Raziskovalci s Teološke fakultete Univerze v Ljubljani vabijo tudi študente Pravne fakultete k sodelovanju v mednarodnem projektu INTEGRITY.

Namen projekta je analiza trenutnega razumevanja odgovornega raziskovanja (Responsible Conduct in Research) pri dijakih, dodiplomskih in podiplomskih študentih. Na podlagi analize odgovorov in potreb ter z znanjem in izkušnjami evropskih partnerjev pri projektu bodo pripravili inovativne učne programe odgovornega raziskovanja, ki bodo neposredno nagovarjali omenjeno problematiko.

Sodelovanje študentov pri izpolnjevanju kratkega (cca. 15 min) vprašalnika, ki je a) anonimen, b) skladen z GDPR predpisi in c) v slovenskem jeziku, bi predstavljalo dragocen doprinos h kakovosti raziskave. Študentke in študentje lahko s svojim prispevkom vplivajo na razvojne projekte Evropske unije in tako soustvarjajo našo skupno prihodnost.

Več informacij se nahaja v pripeti datoteki, vprašalnik pa najdete TUKAJ.