Vabilo k sodelovanju pri izdaji nove številke Pamfila

Ob prihajajoči stoletnici Pravne fakultete, Univerze v Ljubljani smo se pri Pamfilu odločili tiskano izdajo posvetiti tej priložnosti.

V tiskano številko bomo med drugim vključili tudi intervjuje z nekaterimi profesorji in asistenti o njihovem študentskem življenju in izkušnjah v času študija. Vse zainteresirane študente, ki bi želeli sodelovati pri pripravi in izvedbi intervjujev, vabimo, da nas kontaktirajo na elektronski naslov drustvo.pamfil@gmail.com do nedelje 8. 12. 2019.

Prav tako pa bomo veseli tudi drugih prispevkov oz. razmišljanj na temo stoletnice (zgodovina in pomen Pravne fakultete, anekdote iz časa vašega študija, pogledi na prihodnost fakultete itd.). Za morebitna vprašanja smo vam na voljo na elektronskem naslovu drustvo.pamfil@gmail.com.

Uredniški odbor Pamfila