Vabilo k udeležbi na »zimski šoli« pravne zgodovine in antropologije

s profesorjem Williamom Ianom Millerjem (Uni Michigan School of Law, Ann Arbor)

Old Icelandic laws and sagas – utterly foreign or eerily too close to home?

(2 - 3. marec 2020)

Žal so na voljo zgolj štiri prosta mesta v skupini dvanajstih študentk in študentov iz različnih letnikov. Zapolnila jih bom na podlagi prijav na moj elektronski naslov po načelu prior tempore. Omejitev na majhno skupino je profesorjev pogoj v želji v kratkem času (treh dve-tri urnih srečanjih) doseči maksimalno intenzivnost sodelovanja pri analizi dveh kratkih islandskih sag in debati. Sagi, Thorstein the Staff-Struck in Audun's story, sta dostopni pri meni na ŠIS, med članki, in v fotokopirnici.

Prav vse študentke in študente pa še posebej vljudno vabim na profesorjevo predavanje De minimis non curat lex? Law and little things na naši veliki mednarodni konferenci v čast 100PF, in sicer v zaključni sekcji Rethinking the law?

Več o profesorju in njegovem delu na https://www.law.umich.edu/FacultyBio/Pages/FacultyBio.aspx?FacID=wimiller.

Katja Škrubej