Vabilo na poletno šolo evropskega zasebnega prava v Salzburgu

Od 2. do 14. julija 2018 bo v Salzburgu potekala poletna šola iz evropskega zasebnega prava, ki jo organizira Univerza v Salzburgu. Več o sami poletni šoli in njenem programu lahko najdete na: https://www.uni-salzburg.at/oep/summerschool ali v pripeti datoteki.

Pravna fakulteta v Ljubljani lahko enemu študentu zagotovi udeležbo brez plačila kotizacije v višini 450 EUR (vendar študent še vedno sam krije stroške prevoza, prehrane in nastanitve).

Prijave zainteresiranih študentov zbira Darja Rabzelj iz mednarodne pisarne, osebno ali po elektronski pošti (darja.rabzelj@pf.uni-lj.si).

Prijava mora obvezno vsebovati:
  • izpolnjen prijavni obrazec (iz priponke)
  • potrdilo o doslej opravljenih izpitih, iz katerega je razvidna študentova povprečna ocena (zadostuje izpis iz ŠIS-a)
  • dokazilo o znanju angleščine (npr. uradni certifikat, kopija srednješolskega ali maturitetnega spričevala, potrdilo o obiskovanju tečaja)

Rok prijave: četrtek, 15. februar 2018

Izbor bo do konca februarja opravil predstavnik Katedre za civilno pravo.