Anketa o tutorskem sistemu na Univerzi v Ljubljani

Spoštovani,

prosimo vas, da si vzamete zgolj nekaj minut časa in izpolnite anketo o tutorskem sistemu na Univerzi v Ljubljani.

Anketo izpolnite tako, da izberete navedeno povezavo in sledite navodilom:  https://www.1ka.si/a/28981

Anketa je namenjena VSEM študentom Univerze v Ljubljani, tudi tistim, ki NIMATE tutorja, ste ga imeli že pred leti, ali pa sploh ne veste, kaj tutorstvo je.

Anketo smo sestavili z namenom evalvacije tutorskega sistema na Univerzi v Ljubljani. Na podlagi rezultatov bomo pripravili predloge za njegovo izboljšavo. Ker si želimo, da vprašalnik izpolnite v kar največjem številu, smo se še posebej potrudili, da je kar se da kratek, zato vam bo izpolnjevanje vzelo zgolj nekaj minut.

Anketa je seveda anonimna.

Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Univerzitetna služba za kakovost, analize in poročanje
Univerza v Ljubljani
Kongresni trg 12

Operacijo delno financira Evropska Unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Operacija se izvaja v okviru operativnega programa razvoja človeških virov 2007 – 2013, razvojna prioriteta 3. »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja« prednostna usmeritev 3.3 »Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva«.