Poletna šola evropskega zasebnega prava v Salzburgu

Od 30. junija do 12. julija 2014 bo v Salzburgu že petnajstič potekala Poletna šola iz evropskega zasebnega prava, ki jo organizira Univerza v Salzburgu.
Več informacij na spletnih straneh poletne šole .

Katedra za civilno pravo PF UL lahko 2 študentoma zagotovi udeležbo brez plačila kotizacije(vendar študent sam krije stroške prevoza, prehrane in nastanitve), zato zainteresirane za oprostitev plačila kotizacije vabimo, da do 13. aprila 2014 oddajo vlogo (s CV, ki naj vsebuje tudi podatke o dosedanjih ocenah na PF, in z motivacijskim pismom z razlogi za izbor in razlogi za oprostitev plačila) doc. dr. Ani Vlahek v njenem predalu v dekanatu in po elektronski pošti. Prednost imajo študentje višjih letnikov.

Podrobnejše informacije o poletni šoli in prijavi se nahajajo v pripetih datotekah.