Vabilo na poletno šolo "EBS Law Summer 2014" v Wiesbadnu, Nemčija

Naša partnerska univerza EBS Universität für Wirtschaft und Recht vabi na poletno šolo z naslovom EBS Law Summer 2014. Udeležijo se je lahko študenti višjih letnikov ali diplomanti prava, predvsem tisti, ki jih zanimata gospodarsko pravo in pravo EU.

Šola bo potekala od 2. do 27. junija 2014 v Wiesbadnu.

Pravna fakulteta v Ljubljani (PF UL) bo predvidoma lahko za poletno šolo nominirala dva svoja študenta, ki bosta oproščena plačila šolnine v višini 4.000 EUR, bosta pa morala sama kriti stroške poti, namestitve, hrane ter tudi t.i. “service fee” v višini 350 EUR.

Več o programu poletne šole si lahko preberete v pripeti datoteki ali tukaj.

Pogoji za prijavo študentov PF UL:
  • vsaj 4. letnik prvostopenjskega študija v št. letu 2013/14 (prijave so odprte tudi za študente 2. in 3. stopnje)
  • odlično znanje angleščine (nivo C1)
  • zaželeno je predznanje s podorčij gospodarskega prava in prava EU (oz. vsaj zanimanje za to področje)
Prijave zainteresiranih študentov zbira Darja Rabzelj iz mednarodne pisarne, osebno ali po elektronski pošti (darja.rabzelj@pf.uni-lj.si).

Prijava mora obvezno vsebovati:
  • izpolnjen prijavni obrazec (iz priponke)
  • dokazilo o znanju angleščine (npr. uradni certifikat, kopija srednješolskega ali maturitetnega spričevala, potrdilo o obiskovanju tečaja)
Rok prijave: sreda, 26. februar 2014

Vabljeni k oddaji prijav!