Vabilo na poletno šolo "Intellectual Property Law Summer Institute" v Opatiji

Pravna fakulteta univerze ‘Michigan State University’ za svoje študente iz ZDA organizira poletno šolo s področja prava intelektualne lastnine na Hrvaškem, in sicer v dveh delih (prvi del programa bo letos potekal v Opatiji, drugi del v Dubrovniku).

Udeležbo na prvem delu poletne šole, ki bo pod naslovom "Intellectual Property Law Summer Institute" potekal v Lovranu pri Opatiji, bodo ponovno ponudili tudi izbranim študentom pravnih fakultet iz držav Zahodnega Balkana, in sicer po ceni 500 EUR. V to ceno bo poleg šolnine vključena tudi namestitev v dvoposteljnih sobah v študentskem domu.

Pravna fakulteta v Ljubljani (PF UL) bo predvidoma lahko za poletno šolo nominirala 3 ali 4 svoje študente.

Šola bo potekala od 16. julija do 1. avgusta 2014, vodili pa jo bodo ameriški profesorji.

Več o programu si lahko preberete na: http://www.law.msu.edu/croatia/

Pogoji za prijavo študentov PF UL:
  • vsaj 4. letnik prvostopenjskega študija v št. letu 2013/14 (prijave so odprte tudi za podiplomske študente)
  • odlično znanje angleščine
  •  zaželeno je predznanje s področja prava intelektualne lastnine (oz. vsaj zanimanje za to področje)
Prijave zainteresiranih študentov zbira Darja Rabzelj iz Mednarodne pisarne, osebno ali po elektronski pošti (darja.rabzelj@pf.uni-lj.si).

Prijava mora obvezno vsebovati:
  • izpolnjen prijavni obrazec (iz priponke)
  • dokazilo o znanju angleščine (npr. uradni certifikat, kopija srednješolskega ali maturitetnega spričevala, potrdilo o obiskovanju tečaja)
Rok prijave: četrtek, 3. april 2014