14. Dnevi evropskega prava in okrogla miza z naslovom: Evropski sodniki med aktivizmom in realizmom

Vludno vabljeni na 14. Dneve evropskega prava, ki bodo potekali v četrtek, 24. 11. 2016, v zlati predavalnici Pravne fakultete v Ljubljani. Posvečeni bodo temam, ki so trenutno aktualne tako v Evropski uniji kot v Sloveniji: problematiki izbrisanih imetnikov podrejenih obveznic in delnic in posledicah izstopa Kraljestva Velike Britanije in Severne Irske iz Evropske Unije, o čemer bo, med drugim potekala tudi razprava na okrogli mizi.

Konferenca bo tudi letos brezplačna, tako da se je bo lahko udeležilo kar največje število udeležencev.  Vseeno pa vas prosimo, da zaradi lažje izvedbe dogodka pošljete e-mail, da se nameravate dogodka udeležiti, na elektronski naslov: dnevi2016@gmail.com
.
Prosimo vas tudi, da v njem navedete ime, priimek, telefon in, če ste zaposleni, tudi institucijo za katero delate.

Jezika konference sta slovenščina in angleščina.

Program Dnevov evropskega prava

V okviru Dnevov evropskega prava bo med 18.00 in 19.30  potekala okrogla miza z naslovom:  "Evropski sodniki med aktivizmom in realizmom"  z moderatorjem prof. dr. Cirilom  Ribičičem in gosti: dr. Jadranko Sovdat, dr. Markom Bošnjakom in prof. dr. Danilom Türkom.

Vabilo na okroglo mizo