CONCOURS EUROPÉEN DES DROITS DE L'HOMME »RENÉ CASSIN« Sprememba: prijave do 26. 10. 2011!

Vse, ki bi letos želeli tekmovati na Evropskem tekmovanju iz prava človekovih pravic, vabimo, da se nam pridružite!

Pogoji za sodelovanje so naslednji:

• da vas zanima pravo človekovih pravic,
  • da ste študent(ka) 4. letnika ali absolvent(ka) PF v Ljubljani (izjemoma študent(ka) 3. letnika),
  • da čim bolje obvladate francoski jezik,
  • da boste lahko tekmovanju posvetili čim več časa v obdobju od oktobra 2011 do aprila 2012,
  • da ste samoiniciativni in pripravljeni tako na samostojno kot na skupinsko delo.
Če vas sodelovanje na tem tekmovanju zanima, najkasneje do srede, 26. 10. 2011 pošljite informativno prijavo na naslov ruti.rous@gmail.com, kamor lahko pišete tudi za dodatne informacije. Ogledate si lahko tudi spletni strani: www.concourscassin.eu in PF à Mednarodni program à Mednarodna študentska tekmovanja à Concours européen des Droits de l'homme René Cassin.

Termin za uvodni sestanek bo določen naknadno.

Mentorica: doc. dr. Jerca Kramberger Škerl

Vodje ekipe: Ruti Rous, Brina Počivalšek, Mojca Ilešič