Delavnica Word za študente Pravne fakultete

Spoštovani študentje Pravne fakultete,

v priponki se nahajajo  vabilo, program in povezava na prijavo za  delavnico WORD, ki bo potekala na rektoratu Univerze v Ljubljani v ponedeljek, 19.12.2011.

Delavnica Word je namenjena vsem, ki osnove Microsoft Worda že poznate. Pisanje in osnovno urejanje teksta, tabel, vstavljanje slik in podobno vam ne povzroča več težav. Vsebinsko je delavnica razdeljena v dva dela. V prvem bomo pokrili predvsem vsebine, ki jih rabite za enostavnejšo delo z dolgimi dokumenti. To so denimo ustrezno številčenje daljših dokumentov, uporaba slogov, izdelava kazala, pisanje in vstavljanje enačb v besedilo in podobno.

Prijavite se lahko preko povezave do prijavnice, navedene v vabilu. Pohitite s prijavo, saj je število mest omejeno!

Jana Gruden