Informacija o vpisu v 1. letnik enovitega magistrskega študijskega programa Pravo v študijskem letu 2024/2025

Vpisna služba Univerze v Ljubljani bo v roku do konca julija študentom sprejetim v prvem roku poslala sklepe.
Študente, ki bodo sprejeti (redno ali izredno) na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani, bomo po elektronskih naslovih povabili na elektronski vpis
Elektronski
vpisni list morajo študenti izpolniti in zaključiti najkasneje do 7. avgusta 2024. Študenti prejmejo natančna navodila za vpis, ki bo v celoti elektronski, zato vpisnega lista v tiskani obliki študenti ne pošiljajo na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani.

Opozarjamo, da študenti, katerih vpisni listi v elektronskem sistemu ne bodo izpolnjeni in elektronsko oddani do 7. avgusta 2024, ne bodo vpisani!

Študente, ki bodo sprejeti na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani, pa se iz kakršnihkoli razlogov ne nameravajo vpisati, prosimo, da svoj odstop sporočijo na: info.vpis@pf.uni-lj.si.