Poletne šole in seminarji na Pravni fakulteti

SEMINAR AVSTRIJSKEGA PRAVA

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Pravno fakulteto Univerze na Dunaju in Avstrijskim kulturnim forumom Ljubljana  vljudno vabi na SEMINAR AVSTRIJSKEGA PRAVA.

Tema seminarja: Grenzüberschreitende Fragen des Erbrechts im digitalen Zeitalter.

Seminar bodo vodili:Dr. Claudia Rudolf, Dr. Philipp Klausberger, DDr. Christoph Schmetterer ter Mag. Žiga Škorjanc.

Seminar bo potekal v nemškem jeziku v dneh od ponedeljka 20. do vključno petka 24. septembra 2021
na Pravni fakulteti v Ljubljani, Poljanski nasip 2, vsak dan od 8.30 do 13.30

Seminar, ki je namenjen pravnikom in sodnim tolmačem za nemški jezik, bo obravnaval različna pravna in terminološka vprašanja s področja avstrijskega dednega prava.

Kreditno ovrednotenje udeležbe na seminarju: 2 ECTS

Udeležba na seminarju je brezplačna. Seminar bo, če ne bo prišlo do ponovnega izbruha pandemije, izveden v obliki fizične navzočnosti vseh udeležencev. V nasprotnem primeru bo seminar izvedene virtualno.

Več informacij o programu in načinu prijave najdete v pripeti datoteki.