Poziv študentske skupnosti Vladi Republike Slovenije in Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport na temo študentske problematike

Študentke in študenti opozarjajo, da so v času zdravstvene ter socialno-ekonomske krize ena izmed najbolj zapostavljenih družbenih skupin. Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani podpira prizadevanja študentk in študentov za izboljšanje njihovega položaja, ki se je v času epidemije korona virusa močno poslabšal. Zavedamo se, da se je v zadnjem letu veliko študentk in študentov znašlo v stiski, zato jim želimo stati ob strani in podpiramo aktivnosti za izboljšanje njihovega položaja. Pravna fakulteta si bo še naprej prizadevala študentkam in študentom omogočati kakovosten študij. Vsi pa iskreno upamo, da bomo lahko kmalu ponovno odprli vrata fakultete.

Povezava na spletno stran Univerze