Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani je na sedežu Združenih narodov v New Yorku osvojila WIMUN 2015

Na svetovnem tekmovanju v simulaciji dela Združenih narodov World International Model United Nations (WIMUN) 2015, ki je potekalo med 10. in 15. 11. 2015 na sedežu Združenih narodov v New Yorku, v organizaciji World Federation of United Nations Organization, z udeležbo preko 500 delegatov iz več kot 50 držav, je ekipa Pravne fakultete Univerze v Ljubljani v sestavi: Domen Turšič, Matic Burkeljc, Jan Marčič Maruško, Maks David Osojnik, Brina Žitnik, Veronika Cukrov in Gal Šumak Pečenko, pod mentorstvom doc. dr. Vasilke Sancin, prejela največ individualnih nagrad v posameznih odborih (Varnostni svet, prvi, drugi in šesti odbor Generalne skupščine OZN) in tako osvojila tudi najprestižnejšo nagrado za najboljšo delegacijo WIMUN 2015 Secretary-General Award.

Poročilo s tekmovanja

Ekipi iskreno čestitamo!