Predavanje: Dragan Prole »Boginja pravice je boginja lova: Kafka in pojem prava«

Društvo za pravno in socialno filozofijo v sodelovanju s Katedro za teorijo in sociologijo prava Pravne fakultete UL vljudno vabi na predavanje z naslovom »Boginja pravice je boginja lova: Kafka in pojem prava«, ki ga bo imel Dragan Prole (redni profesor na Filozofski fakulteti Univerze v Novem Sadu).

Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku v okviru teme »Pravo in literatura«, in sicer, v ponedeljek, 20. novembra 2017, s pričetkom ob 16. uri v Senatni sobi Pravne fakultete UL (Poljanski nasip 2, 1000 Ljubljana).

V priloženem dokumentu boste našli vabilo na predavanje, strnjen povzetek vsebine predavanja in kratko predstavitev gostujočega predavatelja.

Vljudno vabljeni!