Predavanje "Pravnik v praksi" - odgovori na številna vprašanja, ki zanimajo študente prava

Kako pomembna je povprečna ocena za zaposlitev pri odvetniku? Kako pomembna je udeležba oziroma uspeh na mednarodnih moot court-ih? Kaj lahko storim, da bom čim prej na vrsti za pravosodni izpit? Kako izgleda poklic državnega pravobranilca?

Odgovore na ta in podobna vprašanja lahko izveste na predavanju

»Pravnik v praksi«,

ki bo potekalo v četrtek, 22.4.2010, med 13.30 in 16.45 v Rdeči predavalnici na PF.

V okviru predavanja bo osem uglednih pravnikov predstavilo različne pravniške poklice, načine, na katere si lahko študentje prava v času študija povečajo možnosti zaposlitve v njih, in sistem pripravništva ter pravosodnega izpita.

Predhodna prijava ni potrebna, vendar pa bodo študentje, ki se bodo prijavili do 21.4.2010 do 14ih na studentski.svet.pf@gmail.com, imeli prednost v primeru prevelikega števila udeležencev in pravico do materiala, povezanega z dogodkom.

Program in seznam predavateljev se nahaja v pripeti datoteki.

Vljudno vabljeni,

Študentski svet in Študentska organizacija PF