Predavanje: sodnik Nicholas Blake »Judicial independence and political issues arising in asylum claims»

Vabimo Vas na predavanje z naslovom 'Judicial independence and political issues arising in asylum claims', ki ga bo v okviru modula Jeana Monneta MigRaLE na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani imel Sir Nicholas Blake QC (barrister, nadomestni sodnik višjega sodišča in nekdanji predsednik senata za azilno in migracijsko pravo pri Višjem tribunalu Združenega kraljestva).

Predavanje bo v ponedeljek, 11. 12. 2017, ob 14.30 uri v rdeči predavalnici. Predavanje bo v angleškem jeziku. Predstavitvi sodnika Blakea bo sledila kratka razprava.

Vljudno vabljeni!

doc. dr. Samo Bardutzky
koordinator modula Jeana Monneta MigRaLE

Modul Jeana Monneta »Pravo migracij in azila v Evropi / Migration and Refugee Law in Europe« (MigRaLE) na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani izvajamo v letih 2017 – 2020.

http://is.gd/migrale                       Twitter: @MigRaLE