Prof. dr. Peter Grilc in prof. dr. Miro Cerar dobitnika diplome najboljšim pedagogom in Milena Kastelic dobitnica priznanja najboljšim delavcem v referatih s Pravne fakultete

Študenti so s tem pokazali, da cenijo dobro pedagoško delo; dobra predavanja, dober odnos, da spoštujejo pedagoge in so jim hvaležni za čas, ko z veseljem opravljajo svoje delo z njimi. Študenti smo prepričani, da si dobri pedagogi diplomo pohvale več kot zaslužijo in upajo, da so jim tako vsaj malo povrnili za ves njihov trud. Poleg pedagogov pa so za študente zelo pomembni tudi delavci v referatih, saj so pogosto odvisni od njihove pomoči, zato jim s priznanjem želijo pokazati, da so jim hvaležni za njihovo prijaznost in potrpežljivost.

Študentje Pravne fakultete so priznanja prisodili  prof. dr. Petru Grilcu, prof. dr.  Miru Cerarju in Mileni Kastelic iz dodiplomskega referata za študentske zadeve.

Dobitnikom iskreno čestitamo.

Spletna stran Univerze