Prvi prijavni rok – Vabilo k oddaji prijave za vpis v univerzitetni študijski program Pravo 1. stopnje za študijsko leto 2019/2020

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča vse zainteresirane kandidate, da je za študijsko leto 2019/2020, na prvostopenjskem univerzitetnem študijskem programu Pravo, razpisala:

redni študij:

•             200 vpisnih mest za državljane Republike Slovenije in državljane članic EU,

•             10 vpisnih mest za Slovence brez slovenskega državljanstva in za tujce,

•             10 vpisnih mest za vzporedni študij in diplomate.

izredni študij:

•             100 vpisnih mest za državljane Republike Slovenije in državljane članic EU ter

•             10 vpisnih mest za Slovence brez slovenskega državljanstva in za tujce.

Prvi prijavni rok traja od 12. februarja do 18. marca 2019.

NAČIN ODDAJE PRIJAVE Prijavo za vpis kandidat odda preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ: https://portal.evs.gov.si/prijava/.

IZBIRNI POSTOPEK IN VPIS Izbirni postopek bo končan do 25. julija 2019. Vsak kandidat bo prejel sklep o rezultatu izbirnega postopka.

Pravna fakulteta bo sprejete kandidate povabila na vpis v tednu med 5. in 8. avgustom. Vpis bo potekal na fakulteti.

DODATNE INFORMACIJE Celotno besedilo razpisa za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v letu 2019/20 je na voljo na spletnih straneh portala eVŠ.

Navodila za izpolnjevanje prijave na portalu eVŠ so na voljo tukaj.

Kandidati, ki jih podrobneje zanima, kako poteka izredni študij na študijskem programu Pravo 1. stopnje, lahko vse potrebne informacije najdejo na fakultetnih spletnih straneh oziroma v referatu za študentske zadeve.