Vabilo na interaktivno predavanje z naslovom »Spoštovanje človekovih pravic interspolnih oseb«

Koalicija nevladnih organizacij (Amnesty International Slovenije, Društvo DIH, Društvo Kvartir, Društvo Legebitra, Društvo Parada ponosa, Društvo ŠKUC in Zavod TransAkcija) v sodelovanju s Pravno svetovalnico za varstvo pred diskriminacijo pri Pravni fakulteti univerze v Ljubljani organizira interaktivno predavanje z naslovom:»Spoštovanje človekovih pravic interspolnih oseb«, ki ga bo izvedel dr. Dan Christian Ghattas, izvršni direktor Organisation Intersex International - Europe (OII Europe).

Predavanje bo potekalo v ponedeljek, 30. 9. 2019, od 14. do 16. ure, in sicer v seminarju 4 (S-4) na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.

Interaktivno predavanje bo potekalo v angleščini.

Vabilo in program predavanja najdete v priponkah.

Prijave zbiramo do četrtka, 26. 9. 2019, na https://forms.gle/1MGLMfYYvAySgst38.

Za več informacij pišite na info@legebitra.si ali tilen.stajnpihler@pf.uni-lj.si.

Vljudno vabljeni!

Datoteke