Vabilo na predavanje »Odbor OZN za človekove pravice – zametek svetovnega sodišča?«

Srebrna katedra in Študentska organizacija Pravne fakultete Univerze v Ljubljani nadaljujeta s prirejanjem svobodnih kateder. Osmo predavanje bo potekalo pod naslovom: »Odbor OZN za človekove pravice - zametek svetovnega sodišča?«.

Predavala bo članica Odbora ZN za človekove pravice izr. prof. dr. Vasilka Sancin. Predavateljica bo predstavila svoje delo v odboru in videnje o prihodnosti dela tega organa. Hkrati pa nas bo seznanila z nekaterimi aktualnimi odločitvami odbora.

Predavanje bo potekalo na Dan človekovih pravic, v četrtek, 10. decembra 2020, ob 16. uri na daljavo (prek ZOOM-a). Predavanju, ki bo trajalo približno pol ure, bo sledila razprava. Vprašanja boste lahko postavili pisno ali v živo.

Povezavo do spletnega dogodka boste prejeli po opravljeni obvezni prijavi, do katere lahko dostopate TUKAJ.