Vabilo na spletni intenzivni izobraževalni program: Pravno odločanje in kognitivna znanost (31. 1. - 4. 2. 2022)

Vabilo

na spletni intenzivni izobraževalni program:

PRAVNO ODLOČANJE IN KOGNITIVNA ZNANOST

31. januar – 4. februar 2022

Študijski program bo obravnaval interdisciplinarne teme, kot so:
  • hevristika in kognitivne pristranosti pri pravnem odločanju,
  • čustva in pravno odločanje,
  • intuicija in pravno odločanje,
  • kognitivna struktura pravnih pojmov,
  • uklonljivo razlogovanje, pravo in kognitivna znanost,
  • pravna argumentacija, kognitivna znanost, umetna inteligenca.
Izobraževanje bo sestavljeno iz predavanj, interaktivnih seminarjev in razprav. Urnik in program dogodkov je priložen temu vabilu.

Dogodek bo potekal v angleščini in je namenjen študentom prava, raziskovalcem ter pravnikom, ki delujejo v praksi.

Registracija je brezplačna in poteka preko spletnega obrazca TUKAJ do 28. 1. 2022.

Udeleženci, ki se boste udeležili najmanj desetih predavanj in boste izpolnili samoevaluacijski vprašalnik, boste prejeli potrdilo o udeležbi. Študentje Pravne fakultete v Ljubljani boste ob izpolnjevanju istega pogoja prejeli tudi 2 kreditni točki.

Intenzivni izobraževalni program bo gostila Pravna fakulteta v Ljubljani in bo v celoti potekal po Zoomu. Povezava do Zoom srečanj bodo udeležencem posredovane po registraciji.

Ta dogodek je del projekta RECOGNISE, strateškega partnerstva šestih evropskih univerz (Univerza v Palermu, Univerza v Ljubljani, Univerza v Bologni, Jagelonska Univerza v Krakovu, Univerza v Maastrichtu in Univerza v Alicanteju) ter ga sofinancira program Erasmus+.

Datoteke