Vabljeni na okroglo mizo ob izdaji zbornika Ustavna reforma ustavnega sodstva

DRUŠTVO ZA USTAVNO PRAVO SLOVENIJE

IN  PRAVNA FAKULTETA UNIVERZE V LJUBLJANI

Vas vabita na okroglo mizo ob izdaji zbornika

USTAVNA REFORMA USTAVNEGA SODSTVA

ki bo potekala v ponedeljek, dne 28. novembra 2011 ob 13. uri v zlati predavalnici Pravne fakultete,
Poljanski nasip 2.

Udeležence bo pozdravil dekan Pravne fakultete, prof. dr. Peter Grilc, minister za pravosodje Aleš Zalar pa bo uvodoma nagovoril udeležence posveta.

Okroglo mizo bo vodil prof. dr. Igor Kaučič, ki bo ob tej priložnosti predstavil projekt ustavnih sprememb in zbornik gradiv o predlaganih ustavnih spremembah. Posamezne vsebinske sklope bodo predstavili: mag. Jadranka Sovdat, prof. dr. Erik Kerševan, prof. dr. Janez Čebulj in prof. dr. Ciril Ribičič.

Vljudno vabljeni!

prof. dr. Ciril Ribičič                                                                  prof. dr. Peter Grilc

Predsednik Društva za ustavno pravo                                             Dekan Pravne fakultete  Univerze v Ljubljani