Vabljeni na okroglo mizo z naslovom "Problematika spolnega nasilja s pravnega in psihološkega vidika"

Društvo HOPe  in Andrej Marolt vabita na okroglo mizo:

PROBLEMATIKA SPOLNEGA NASILJA S PRAVNEGA IN PSIHOLOŠKEGA VIDIKA

Kdaj: sreda 25.4. ob 16:00

Kje: Pravna fakulteta v Ljubljani (Zlata predavalnica - 1. nad) Vodi: Andrej Marolt (absolvent Akademije za glasbo, raziskovalec) Gosti: - Vlasta Nussdorfer - predsednica Belega obroča, državna tožilka - Robert Masten - klinični psiholog in predavatelj na oddelku za psihologijo na Filozofski fakulteti v Ljubljani   Namen projekta je študentom predstaviti problematiko spolnega nasilja, tako s pravnega kot psihološkega vidika, se ga naučiti prepoznavati ter ob tem ponuditi nekaj idej za preventivo.  Predstavljen bo kratek film študenta Akademije za glasbo Andreja Marolta z imenom "Take Care". Nato bo Andrej z vprašanji in iztočnicami vodil pogovor. Zaželeno je tudi sodelovanje študentov.

Vljudno vabljeni!