Znanstveni simpozij ob 60. obletnici Komisije ZN za mednarodno pravo

Letošnje leto zaznamuje praznovanje šestdesetletnice delovanja Komisije Združenih narodov za mednarodno pravo. Ob tem pomembnem dogodku organizirajo Društvo za mednarodno pravo za Slovenijo, Ministrstvo za zunanje zadeve in Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani, Katedra za mednarodno pravo znanstveni simpozij, ki bo v četrtek 23. oktobra 2008 ob 14. uri v zlati predavalnici Pravne fakultete Univerze v Ljubljani.

Program Simpozija je v pripeti datoteki.

Udeležba na dogodku je brezplačna. Vsak prijavljeni udeleženec bo prejel Zbornik znanstvenih razprav ob 60. obletnici Komisije Združenih narodov za mednarodno pravo. Zbornik vsebuje 14 znanstvenih razprav, ki obravnavajo delovanje, dosežke in aktualne teme Komisije za mednarodno pravo.

Prosimo, da svojo udeležbo sporočite na elektronski naslov: natasa.petek@gov.si, najkasneje do torka 21. oktobra 2008.

Vljudno vabljeni!

Datoteke