PRIJAVNICA za spremljanje nadzorovanega prenosa predavanj, seminarjev in vaj na Pravni fakulteti UL

Spoštovane študentke in študenti,

pošiljamo vam povezavo do spletne prijavnice za spremljanje predavanj, seminarjev in vaj v okviru nadzorovanega prenosa pedagoškega procesa na Pravni fakulteti UL: https://forms.gle/HkuiKKPmFMmXV1VQA

Študijski proces na PF UL boste na daljavo lahko spremljali le tisti študenti, ki ste do tega upravičeni, to je, da:
-   ste zboleli,
-   ste v karanteni,
-   ste bili v visoko rizičnem tesnem kontaktu ali
-   imate simptome bolezni Covid-19.

V ZOOM sejo boste vključeni le študenti, ki se boste prijavili preko navedenega obrazca in priložili ustrezno dokazilo.

V ZOOM sejo v času predavanj, seminarjev ali vaj se boste lahko upravičeni študenti vključili preko ZOOM profilov za posamezne predavalnice in seminarske sobe kot v lanskem študijskem letu (povezave so v pripeti datoteki). Prosimo, da se na zoom priklopite pravočasno (najkasneje ob predvidenem začetku ure).

Za vsa morebitna dodatna vprašanja smo na voljo.

Želimo vam veliko zdravja in uspešen študij še naprej.

Referat Pravne fakultete UL