Obvestilo o izvajanju sistematskih pregledov v septembru

Obveščamo vas, da zaradi posebne situacije v študijskem letu 2020/21 ter 2021/22, ko je bilo zaradi  obvladovanja epidemije COVID 19 z odredbami o začasnih ukrepih na področju organizacije zdravstvene dejavnosti večkrat začasno prekinjeno izvajanje preventivnih zdravstvenih storitev, časovno nismo uspeli povabiti vseh študentov k opravljanju preventivnih zdravstvenih pregledov.

Pravni fakulteti, ki ji ni bilo poslano vabilo za opravljanje preventivnih sistematskih pregledov študentov, bomo izvajanje sistematskih pregledov omogočili v septembru.

V času študijskih počitnic bomo preko naše spletne strani (zavihek sistematski pregledi) glede na naše kadrovske zmogljivosti sproti objavljali proste termine, tako da se lahko posamezni študenti, ki bi nujno potrebovali opravljen sistematski pregled, sami prijavijo in opravijo sistematski pregled.

Zahvaljujemo se Vam za sodelovanje in Vas lepo pozdravljamo.

Valentina Slana
VMS v preventivi