Organizirano hitro testiranje na Pravni fakulteti UL

Obveščamo vas, da smo se z izbranim izvajalcem medicinske stroke dogovorili za izvajanje brezplačnega hitrega antigenskega testiranja HAGT na COVID-19  za študente in zaposlene Pravne fakultete UL trikrat tedensko v prostorih Pravne fakultete.

Hitro testiranje bo potekalo od prihodnjega tedna dalje (to je od ponedeljka, 14. 2. 2022 dalje) v seminarju št. 5 v naslednjih terminih:

-          PONEDELJEK (7.00 – 8.00),

-          SREDA (7.00 – 8.00) in

-          PETEK (7.00 – 8.00).

Osebe, ki se bodo želele testirati, bodo morale imeti s seboj osebni dokument in zdravstveno izkaznico.

Obveščamo vas tudi, da se lahko brezplačno testirate s hitrimi antigenskimi testi HAGT na COVID-19 tudi na lokaciji v neposredni bližini fakultete, to je na Poljanski cesti 7, od ponedeljka do petka med 8.00 in 18.00.

Lepo pozdravljeni